Zajrzałeś tu na własną odpowiedzialność.
I skoro powiedziałeś „A” warto dotrwać do „Z”.
Ośrodek Fundacji może prowadzić swoją działalność tylko dzięki takim osobom jak Ty. Nie jest wspierany przez postacie z mitologii greckiej, rządy czy tajemnicze organizacje. Nie ma zaczarowanej różdżki, dzięki której na koncie bankowym pojawiają się potrzebne środki. Możemy zrobić coś dobrego tylko wtedy gdy Ty sam się w to zaangażujesz!
JAK NAS WSPIERAĆ?
Najprościej przekazując środki finansowe na konto Ośrodka Fundacji „Światło-Życie” w Warszawie.
Nr. konta Bank Pekao SA. 11 1240 6175 1111 0000 4573 0157. Jeżeli opiszesz przelew jako „cele statutowe, działalność charytatywna”, darowiznę będziesz mógł odliczyć od podstawy opodatkowania.
Można także przekazać na nasze potrzeby 1,5% z podatku dochodowego za poprzedni rok rozliczeniowy. Wystarczy wpisać w odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego jako odbiorcę: KRS 0000071891, a w celach szczegółowych: Ośrodek w Warszawie.