Kup Grześkowi drugą nogę

Grzegorz przeszedł operację amputacji nogi. Refundacja państwowa pokrywa połowę kosztu protezy umożliwiającej powrót do sprawności. I nie, proteza nie ma złotych elementów. 🙂

Pokrycie nierefundowanych kosztów.

Grzegorz z nie w pełni sprawną nogą borykał się od dłuższego czasu. Kończyna z endoprotezą nie funkcjonowała jak powinna. Mimo to prowadził aktywny tryb życia. Praca, ogród, pasieka…
Większość czynności wykonywał samodzielnie. Wolniej, z pomocą dodatkowego sprzętu lub bliskiej mu osoby, ale dawał radę.

Niestety doszło do powikłań, w wyniku których stracił nogę. Ma szansę powrotu do sprawności, ale wiąże się to ze sporym wydatkiem na protezę udową.

Grzesiek ma też proste marzenie: móc znowu jeździć na rowerze. Operacja amputacji nogi nie powinna pozbawić go tej ludzkiej przyjemności. Refundacja państwowa pokrywa tylko połowę kosztu protezy udowej. Musimy więc zebrać 20 tysięcy złotych, żeby zmienić jego życie. Grzesiek chce walczyć. Ma szansę tylko wtedy, kiedy Ty pomożesz. Liczy się każda złotówka.

Wpłaty można kierować na konto fundacji:

Bank Pekao SA. 11 1240 6175 1111 0000 4573 0157.

Z dopiskiem „Pomoc dla Grzegorza„.