OchrońMY dzieci.

OchrońMY dzieci. Działania na rzecz profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych. Wspieranie realizacji rekomendowanych programów profilaktycznych, opartych na skutecznych strategiach oddziaływania.

Zapobiegać, promować, wspierać – warsztaty umiejętności wychowawczych „Szkoła dla rodziców i wychowawców: Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”. Zapraszamy chętnych do udziału w programie w okresie sierpień-listopad. Zgłoszenia mtopicha@wpraga.oaza.pl

Program jest realizowany z środków Województwa Mazowieckiego, ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa, NIP 1132453940, w imieniu którego działa Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej, ul. Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa.